„Dare to be You!“, 3.-14.10.2018, Adamov

Dare to Be You_promo picMáš odvahu bát zranitelný? Máš odvahu ukázat svoji autenticitu? Máš odvahu si užít svoji jedinečnost? Máš odvahu být sám sebou? 

Přijeď objevovat sám sebe, prozkoumat své vzorce chování, zbavit se těch, které nefungují a vytvořit si svoji vlastní svobodu být tím, kým chceš být. 

Rezonuje to s tebou? Desetidenní mezinárodní projekt je otevřený možná právě pro tebe.
Číst dále…

ACT!ION, 2. fáze, Nizozemí, 9.–18.7.2018

action2Druhá fáze projektu Act!on je tady! Úspěšný synergy training se vrací do Nizozemí, aby ti pomohl být mnohem úspěšnější ve svém životě a zároveň si ho užívat naplno. 

Act!on je tréninkový kurz pro pracovníky s mládeží, mladé leadery a podnikatele. Během tréninku dostanete příležitost vzít svůj osud do vlastních rukou. Proaktivita, leadership a osobní zodpovědnost jsou hlavní témata, na něž narazíte.

Na kurzu se potkáte s účastníky z Itálie, Lotyšska, Řecka, Turecka, Estonska, Bulharska, Portugalska, Rumunska, Maďarska, Litvy, Česka, Nizozemí a Velké Británie.

Číst dále…

Speak Up! Maďarsko, 21. – 30. 9. 2018

Speak Up!

Kdyby lidi byli rybami, potom by jazyk byl naší vodou. Nemůžeme uniknout ze světa komunikace, neboť je naším přirozeným prostředím. Ale plaveme v něm nejlépe, jak dovedeme? Známe své pohyby? Své komunikační vzorce? A nešlo by to všechno dělat lépe? Na to vám odpoví Bob, Jordan a Hanny na projektu Speak Up: Communicate Effectively!

Mluv: komunikuj efektivně! A mluvit budete s účastníky z Maďarska, Španělska, Kypru, Řecka, Itálie a České republiky. 

Číst dále…