MBM: MESSAGE, 17.-24.11. 2018, Maďarsko

Třetí a závěrečná část tréninkového kurzu MBM: Mind, Body and Message je tu! Máš nápad, který chceš prezentovat , ale nevíš jak? Chceš své komunikační dovednosti dostat na novou úroveň? Cheš, aby Tě druzí skutečně poslouchali, a aby jsi byl schopen jim svou zprávu sdělit, co nejlépe?

Jak bude tento trénink vypadat? Na trénink už přijedeš s message, kterou chceš prezentovat. Ať už jde o nápad, projekt, produkt, sebe. A na tomto sdělení budeš celou dobu pracovat. Program bude velmi intenzivní od rána až do večera.  Číst dále…

Be Your Own Hero, 30.11. – 9.12.2018, ITÁLIE

Věříš, že změna je možná? Chceš spoluvytvářet svět, který je založený na spolupráci a inkluzi? Máš odvahu se postavit za své nápady a myšlenky? Chceš být svým vlastním hrdinou?

Potom tě zveme na tréninkový kurz do Itálie, kde se potká 30 pracovníků s mládeží, lektorů, dobrovolníků,… prostě lidí, co pracují s lidmi, aby rozvíjeli svou schopnosti jak se stát „hrdiny“ ve svých organizacích.

Číst dále…

Hibernation, 6.12 – 15.12.2018, Lotyšsko

 Umíš si představit 10 dní v čarovné zimní přírodě, daleko od všeho, u ohně v krásné teplé chaloupce?  Jsi ochoten/na otevřít své pravé já, sáhnout si do svého srdce a podívat se pravdě do očí ? Máš chuť na chvíli úplně vypnout a splynout s přírodou v jedno? Chceš se zlepšit v technikách všímavosti, meditace a sebevyjádření? Tak je tenhle projekt ušitý právě pro tebe!
Číst dále…