Koučování

caleb-jones-131206-unsplash

  • Máš otázky, na které se ti těžko hledají odpovědi?
  • Čekají tě rozhodnutí ohledně tvých studií nebo práce?
  • Přemýšlíš, kterým směrem se v životě vydat? Cítíš se tak trochu ztraceně, zaseknutě a nevíš, co se sebou?
  • Řešíš, jak zrealizovat své sny a přání a nevíš odkud začít?

Rádi tě podpoříme v tvém hledání a rozhodování. Nabízíme možnost potkávat se s námi individuálně v rámci koučovacích setkání, kde se budeme věnovat tvému tématu a mapovat, jak ze zamotaného spletence zatáhnout za ty správně konce, aby sis svůj život začal/a skládat tak, jak si přeješ.

Co je a co není koučování?

Koučování je pravidelné setkávání a rozhovory, kdy kouč v roli průvodce podporuje v hledání odpovědí na otázky, se kterými daný člověk přichází. Nejde o to člověku radit, co má dělat, nebo ho třeba poučovat, ale vytvořit pro něj prostor najít si vlastní odpovědi.

Je koučování prawpixel-561415-unsplashro mě?

Primárně potřebuješ mít chuť s věcmi hýbat a být připravený/á se do toho aktivně pustit. Koučování je zaměřené na hledání řešení a posun, stanovování cílů a cest k jejich dosažení. Pokud si chceš s někým jen popovídat, ale vlastně nechceš nic ve svém životě měnit, tohle není pro tebe. Pokud jsi rozhodnutý/á, že se chceš někam posunout a chceš k tomu pomocnou ruku, ozvi se.

Jak probíhá koučovací setkání?

Koučovací setkání mají 60 minut a jejich frekvence záleží na dohodě a tématu, se kterým pracujeme. Nejčastěji je to cca 1–2x za měsíc. Potkáme se v kanceláři v centru Brna, na ulici Husova. 

První setkání je seznamovací a poznávací, zmapujeme téma a  zjistíme, jestli si sedíme. Pokud ano, domluvíme se na dlouhodobější společné práci.

Kdo tě bude koučováním provázet?2016-03-03 - IMG_7577

Katka Martínková, prezidentka Brno Connected a lektorka seberozvojových kurzů. Víc jak deset let se věnuje provázení mladých lidí v jejich osobním rozvoji a podpoře při budování života, jaká si přejí mít.

Má za sebou kratší mezinárodní kurzy Practicing Coaching Training a NLP Master Practitioner Training a  dvouletý výcvik v Systemické supervizi a koučování  (pod vedením Prim.Mudr. Františka Matušky, Vzdělávací a tréninkový Institut Hermés Praha).

Jaká je cena?

Cena za koučovací setkání je 600 Kč (60 minut).

Pokud studuješ, jsi aktuálně nezaměstnaný/á nebo je z nějakého důvodu cena pro tebe příliš náročná, ozvi se a můžeme se domluvit na individuálním přizpůsobení.

NAPIŠ NÁM NA brnoconnected@gmail.com, RÁDI SE S TEBOU VYDÁME NA CESTU!