B.O.M.B. , 7.-14.11. 2018, Velká Británie, Londýn

Nevěříš, že mnoho desítek stránek pdf prezentací nebo dalekosáhlé maily jsou tou nejlepší možností, jak prezentovat svoji organizaci? Tak to si tu správně. Digitální kompetence patří k základním a téměř nepostradatelným dovednostem v současném světě.

Projekt B.O.M.B. (Building Organisation´s Media Brand) se soustředí na práci a prezentaci pomocí videa a ty máš možnost se to naučit.

Na projektu zjistíš, že to není  těžké, že nepotřebuješ drahé přístroje, abys vytvořil kvalitní video, které má vliv a osloví osloví druhé lidi.

Nejdřív se seznámíš s tím, jak pracovat a tvořit video od předprodukce, produkce až po postprodukci a poté budeš své dovednosti prohlubovat. Počítej s 12-14 hodinovým programem, kdy budeš tvořit, točit, stříhat, reflektovat a pořád dokola. Poznáš jaký vliv má kombinace internetu a videa a sám pak budeš vytvářet video během projektu a další poté, co se vrátiš zpátky do Česka.

Trénink se odehrává uprostřed Londýna a potkáš se zde s lidmi z dálších deseti zemích – Španělska, Řecka, Lotyšska, Litvy, Polska, Bulharska, Rumunska, Itálie a samozřejmě Česka

PROJEKT JE PRO TEBE , POKUD:

  • jsi ve věku 18+
  • pracuješ s mládeží, jsi členem neziskovky
  • ovládáš anglický jazyk na komunikační úrovni;
  • jsi registrovaným občanem České republiky;
  • jsi připravený se aktivně podílet na programu  a po návratů vytvoři video pro svou organizaci.
DATUM PROJEKTU: 6.-15.11 2018
DEADLINE PRO PŘIHLAŠOVÁNÍ: 27. 9. 2018
LOKALITA: VELKÁ BRITÁNIE, LONDÝN
POČET ÚČASTNÍKŮ: 3
ÚČASTNICKÝ POPLATEK: 40 EUR
ADMINISTRAČNÍ POPLATEK: 200 KČ

(poplatek platí vybraní účastníci po potvrzení účasti a jde na podporu naší činnosti a administrativy, kterou kolem projektů děláme)

Projekt je hrazený z grantu programu Erasmus+. Cestovní náklady budou proplaceny do výše 275 € a zároveň 80% celkových cestovních výdejů pro účastníky z České republiky.

Více informací: na webu

Online přihláška zde

Pokud máte jakékoliv dotazy, sem s nimi, jsme tu pro vás na brnoconnected@gmail.com. 

 

Erasmus+     Financováno z programu Evropské unie Erasmus+.