3-2020 Take the Lead

Kdo chce dokázat vést lidi, musí nejprve dokázat vést sám sebe. V tom spočívala pravá podstata kurzu Take the Lead. Během čtyř dnů jsme rozebrali a zpochybnili své vlastní myšlenky a chování, nevědomky řídící naše životy, a s pomocí aktivit a sdílení si vybudovali nové chápání svého jednání a myšlení, svých vnitřních procesů. Díky metodě basic Synergy a skvělým lektorkám jsme dostali příležitost podívat se na naše předpoklady, automatické reakce, zvyky, na vlastní jednání.

Číst dále…

STILLNESS IN MOTION, MALLORCA

Za sluncem, zklidněním, obnovením víry sama v sebe i v mocnosti, které nás přesahují. Zažít si krásu a lásku na vlastní kůži. Vědět, že se všechno děje v ten správný čas, na tom správném místě, s těmi správnými lidmi.

Když jsem ve čtvrtek 5. března 2020 odjížděla na desetidenní výměnu mládeže Stilness in Motion, věděla jsem, že to bude skvělé. Ale když jsme se z něj potom v pondělí 16. března 2020 vracela, věděla jsem, že mi to změnilo život.

Číst dále…

CODE COMMUNICATION, BULHARSKO, ÚNOR 2020

Na tréninkový kurz do bulharské Sofie s názvem Code Communication jsme vyráželi v poněkud krušných časech, neboť zrovna panovaly počáteční obavy z šířícího se koronaviru. Nedá se však říct, že by aktuální situace nějak poznamenala náš zážitek či narušila atmosféru naopak. Z žertování typu „on si kýchnul, teď to máme všichni!“ se stal stmelovací prvek naší party, která stejně nakonec všechno přečkala ve zdraví. To ale asi trochu předbíhám. Co mě osobně, a myslím, že mohu mluvit i za zbytek naší české výpravy, na projektu lákalo nejvíce, byla možnost rozvinout své komunikační dovednosti, jak už napovídá samotný název projektu. Během 8 dní jsme se věnovali technikám jako jsou NLP (neuro lingvistické programování) nebo DISK.

Číst dále…

How to Be the Change

Tréninkový kurz“ Be the Change“ shromáždil téměř 30 účastníků z 8 zemí a byl zaměřen na pomoc pracovníkům s mládeží snadněji identifikovat různé stereotypy, koncepty a vzorce, které je ovlivňují.

Ahoj! Jmenuji se Petra a je mi 26. Od doby co jsem objevila možnosti programu Erasmus +, byla jsem již v mnoha zemích a účastnila se projektů na témata od jazykových bariér až po udržitelný rozvoj.

Číst dále…