Home is…, červenec 2019

Proměna uprostřed bulharské divočiny 

„A tak jsem zjistila, že toho ke štěstí moc nepotřebuju. Ani peníze. Ani telefon. Ani teplé ponožky,“ dokončila jsem větu a hleděla do vytřeštěných očí příbuzných a kamarádů, kteří si přišli poslechnout mé vyprávění o zážitcích z projektu v Bulharsku.

Není se čemu divit. Ti, kteří Basic Synergy trénink ještě neabsolvovali, si dokážou jen stěží představit, jak je možné, že se člověk během pouhých deseti dní odhodlá ke změnám, jakých nebyl schopen celé roky. A že ti, kteří do Ravnogoru přijeli, se z něj nevrátili stejní. 

Číst dále…

Entrepreneur lab, Bulharsko, květen 2019

Projekt ,,Entrepreneur LAB“ pod vedením trenéru z organizací ReCreativity a Smokinya (pro kterou to byl zároveň první projekt, který se konal pod její záštitou) se konal v zapomenuté bulharské vesničce Ravnogor. Pro úspěšný průběh celého projektu to byla nicméně správná volba, jelikož účastníky
kromě pobíhajícího dobytku a drůbeži nic nevyrušovalo v koncentraci, tudíž se se mohli naplno věnovat tématům podnikání, udržitelnosti či recyklace.

Číst dále…

Get in touch, Slovensko, Leden 2019

Lednový projekt „Get in Touch“ nám dal možnost objevovat autentický pohyb, kontakt s druhými, tanec a napojení se na tělo. Schovaní mezi slovenskými lesy a loukami, v centru s krásným názvem Lovinka, jsme si dovolili zpomalit, míň mluvit a víc jen tak být.

Projekt vedli lektoři ze španělské organizace Ara en Moviement ve spolupráci se slovenskou organizací Priestor súčasného tanca.


Číst dále…

Film the change, Řecko, zima 2018

Tento tréninkový kurz pro mě byl zajímavý z několika důvodů. Rozvoj PR aktivit je něco, co mě pro potřeby vlastní organizace zajímalo. Měl jsem již jednu denní zkušenost s tréninkem podobných aktivit a věděl, že je to velmi tvůrčí proces s potenciálem zažít hodně legrace. A i díky lokalitě tréninku to pro mě byla jasná volba.

Číst dále…