Skill Up!, září 2021

Jsem nesmírně rád, že jsem se projektu zůčastnil a chtěl bych vzdát hold a poděkovat organizátorům za jejich práci a energii, kterou investovali do příprav a realizace tréninku. Každému, kdo dosud váhá s účastí na nějakém projektu proto vzkazuji: “Neváhej a běž!”

Číst dále…

Catch Your Moment, červenec 2021

Opět ve Víru Kolektivního Snění aneb Můj Catch Your Moment 2021.

Inspirující setkání s improvizací a divadlem v druhém největším městě Bulharska. Plovdiv nás přivítal parným letním objetím a s typicky jižanskou pohostinností. Snoubí se v něm starověká historie s romantickými i moderními prvky architektury, významný projekt European Capital of Culture Plovdiv 2019 pak upozorňuje na současné trendy v kultuře a umění (let’s create #together).

Číst dále…

Moja ESC skúsenosť

Taliansko. Krajina prekrásnej architektúry, mocných umeleckých dejín, rozliehajúcej sa vône cestovín na každom rohu či hlasného talianskeho smiechu. Krajina plná života so srdcom na dlani. Pobyt v Taliansku ma celkom zmenil. Pomohol mi zmeniť sa na lepšieho človeka. Zmenil môj pohľad na ľudí, svet, ale hlavne na seba samú. Naučila som sa uchopiť svoju vlastnú identitu. Každý deň ma učil byť nebojácnejšou, láskavejšou, menej sebeckou osobou. Strávila som pol roka v talianskej Bologni. Tu som pracovala s mentálne postihnutými ľuďmi v jednom z centier Sv. Kláry.

Číst dále…