Get in touch, Slovensko, Leden 2019

Lednový projekt „Get in Touch“ nám dal možnost objevovat autentický pohyb, kontakt s druhými, tanec a napojení se na tělo. Schovaní mezi slovenskými lesy a loukami, v centru s krásným názvem Lovinka, jsme si dovolili zpomalit, míň mluvit a víc jen tak být.

Projekt vedli lektoři ze španělské organizace Ara en Moviement ve spolupráci se slovenskou organizací Priestor súčasného tanca.


Číst dále…

Film the change, Řecko, zima 2018

Tento tréninkový kurz pro mě byl zajímavý z několika důvodů. Rozvoj PR aktivit je něco, co mě pro potřeby vlastní organizace zajímalo. Měl jsem již jednu denní zkušenost s tréninkem podobných aktivit a věděl, že je to velmi tvůrčí proces s potenciálem zažít hodně legrace. A i díky lokalitě tréninku to pro mě byla jasná volba.

Číst dále…

Hibernation, Lotyšsko, zima 2018

Střídání ročních období občas potrápí každého z nás, co se ale naučit, jak se trochu více sladit z cyklem přírody a ještě si užít spoustu inspirace a zábavy? Přesně na to lákala nabídka na projekt Hibernation, která se jednoho dne objevila na facebooku Brno Connected. Jednalo se o projekt, během kterého jsme se měli naladit nejen na přírodu, ale hlavně sami na sebe.  Číst dále…

Moje italská EVS (10/2017 – 9/2018)

Jíťa strávila rok v Itálii na EVS, v organizaci YOUnet. Jak svůj rok dobrovolnictví vidí teď, když je zpět v ČR?

EVS není jenom důležitá položka do životopisu. EVS je styl života. Je to zkušenost, která Vám zůstane a zanechá ve Vás mnoho vzpomínek na celý život. Naučí Vás žít sám za sebe, spolupracovat s dalšími lidmi s jinými kulturními zvyklostmi, změní Vám život k lepšímu a věnuje Vám přátelé na celý život.

Číst dále…