How to Be the Change

Tréninkový kurz“ Be the Change“ shromáždil téměř 30 účastníků z 8 zemí a byl zaměřen na pomoc pracovníkům s mládeží snadněji identifikovat různé stereotypy, koncepty a vzorce, které je ovlivňují.

Ahoj! Jmenuji se Petra a je mi 26. Od doby co jsem objevila možnosti programu Erasmus +, byla jsem již v mnoha zemích a účastnila se projektů na témata od jazykových bariér až po udržitelný rozvoj.

Číst dále…

DanceIN, říjen 2019

Počas tohto projektu sa 60 mladých ľudí z rozličných európskych krajín mohlo navzájom prepojiť prostredníctvom pohybu. Všetci sme prišli s iným tanečno-pohybovým základom a práve to bolo na projekte tak špeciálne. Každý mohol s ostatnými niečo zdieľať a preto bola ponuka workshopov nesmierne objemná a pestrá.

Číst dále…

La Luna Illumina, říjen 2019

Už nějakou dobu se zabývám osobním rozvojem, a proto mě zaujala zkušenost mé kamarádky, která barvitě popisovala hluboké zážitky z projektu Erasmus + s názvem I am being, který se konal v létě 2019 v Lotyšsku. Když mě pak poslala link na velmi podobný projekt La Luna Illumina, neváhala jsem a hned poslala přihlášku. Po nedlouhém čekání přišlo přijetí ze strany organizátorů a já s radostí začala shánět letenky. Doteď sama sobě děkuji za prozíravost, kterou jsem měla, když jsem si objednala letenky na 3 dny dopředu s tím, že strávím nějaký čas sama v lotyšském hlavním městě Riga a naladím se na to, co mě čeká.

Číst dále…

From Emotions to meaning, září 2019

Moje cesta do Nizozemska

Pamatuju si, jak jsem se k projektu dostal. Bylo to, když jsem v Turecku čekal na autobus přibližně 2 hodiny a díky facebookové stránce, kterou mi doporučil kamarád, jsem se mohl podívat na různé projekty v zahraničí. Jeden z nich měl název „From Emotions to Meaning“ a jelikož jako student psychologie je mi toto téma velmi blízké, podíval jsem se na podrobnosti. Začátek září, 10 dnů a v Nizozemsku. Paráda. Takže když jsem čekal na stanici, přihlášku jsem vyplnil a do dvou týdnů jsem dostal zprávu, že jsem byl vybrán.

Číst dále…