Náš tým

 Katka Martínková

Prezidentka, projektová koordinátorka, lektorka

Jsem jednou z hrdých „matek zakladatelek“ Brno Connected, starám se o to, aby organizace fungovala a rostla. Designuju, koordinuju a lektoruju naše projekty, starám se o chod organizace i o náš tým. Baví mě lidi, smysluplnost, osobnostní rozvoj, hravost a kreativita. Věřím v sílu lidského potenciálu a v to, že každý může dokázat všechno, co si přeje.

Mám za sebou spoustu let v neformální pedagogice, pracovala jsem s dětmi, dospívajícími i mladými dospělými, na lokální  i mezinárodní úrovni. Skrze svou práci podporuji jednotlivce v cestě za radostí, spokojeností a naplněním. Dělám to skrz lektorování workshopů a programů, facilitaci a koučování.

V lektorování i koučování čerpám z metod jako jsou poradních kruhy (Way of Council), Nenásilná komunikace, Art of Hosting. Taky stavím na dvouletém výcviku Systemické supervize a koučování a neustále se dál vzdělávám

Hodně mluvím, učím se naslouchat, ráda cestuju a fotím, nikdy neodolám čokoládě a baterky dobíjím v horách. Taky ráda běhám, lyžuju a jezdím na kole, tancuju, hraju si nebo čtu.

Více o mně: LinkedIn, web

Marija Wazi (Nobilisová)

Vice-prezidentka, projektová koordinátorka, lektorka

Brno Connected je pro mě záchytným bodem v České republice a prostorem pro skloubení vlastních snů s potřebami okolí. V rámci této organizace se po hlavě pouštím se do projektů s mládeží, vedu seberozvojové tréninky zde i v zahraničí a sním o velké kupě lidí, pro které se naše neziskovka stane inspirujícím zázemím a spojkou s podobnými dobrodruhy z celého světa.

V akademickém světě mám doktorát ze Sociální politiky a práce na Fakultě sociálních studií MU. Jinak vedu soft-skills kurzy, jako rodilá Ukrajinka předsedám Ukrajinské iniciativě jižní Moravy, se kterou podnikáme spoustu kulturních a humanitárních kroků. Mám za sebou rok vedení sebezkušenostních tréninků v Holandsku a rok řízení neziskovky v Rumunsku, rozvíjela jsem se i skrze žurnalistiku, kavárny, nízkoprahy, práci s drogově závislými nebo manželské poradenství. U toho všeho mě nejvíc inspirují neuvěřitelné posuny k lepším „já“, kterých jsou lidé schopni, a síla sdílení a důvěry.

Lenka Maruniaková

Spoluzakladatelka, lektorka

Jsem jednou z nadšených zakladatelek Brno Connected, stála jsem u úplného vzniku a rozbíhání organizace. Na začátku fungování jsem se zapojovala do našich projektů jako členka týmu a týmová supervizorka. Po tříleté pauze a životě na Maltě se vracím zpět a realizuji se v dalším rozvoji organizace a lidí v ní.

Moje parketa je vzdělávání a rozvoj lidí a týmů. Pracovala jsem v nezisku, sociálních službách, školství i byznysu. Tři roky jsem žila na Maltě, kde jsme školila a koučovala firemní manažery. V mezičase jsem prošla základním výcvikem v biosyntéze, a krátkodobými výcviky a kurzy v NLP, koučování, PRISM Brain Mapping tool. Zajímá mě, kde co, hlavně jak věci a lidi fungují, takže se pořád sama něco učím. Co mi dává drive v životě je vytvářet a podporovat projekty, které přispívají k propojování lidí – jak mezi sebou tak se sebou samými. Moje životní motto, které jsem si propůjčila od Nelsona Mandely je „It always seems impossible until it´s done“ a věřím, že věci prostě jdou, i když se zdají nereálné.

Ráda si vychutnávám jídlo, dobré kafe, a každodenní obyčejné momenty 🙂 Svým kreativním
tendencím dávám průchod skrz malování a neveřejná pěvecká vystoupení ve sprše.

Více o mně: LinkedIn 

Filip Kňažek

Partnerships koordinátor, lektor

Poslední roky se věnuji seberozvoji a rozvoji soft-skillových metod, ke kterým jsem se dostal již během studia farmacie. Díky této mé vášni jsem narazil i na Brno Connected. Seberozvojové projekty mají pro mě obrovský smysl a některé z nich mi velice zásadně ovlivnily život. Věřím, že mohou být tím správným zdrojem motivace, inspirace a toho pravého „nakopnutí“. Má velký význam své zážitky sdílet a rovněž umožnit druhým účastnit se těchto projektů. A právě proto jsem v Brno Connected.

Věřím, že člověk musí začít sám od sebe na to, aby mohl žít lépe a plnohodnotněji a projekty mu v tomhle ohledu pomáhají. Momentálně mám v Brno Connected na starosti partnerské projekty, výběr účastníků a jsem jejich pomocnou rukou v případě jakýchkoliv problémů.

Danny Navrátil

Partnerships koordinátor, lektor

Díky Brno Connected jsem před několika lety vyjel coby účastník na svůj první projekt. Ale nezůstal jsem pouze u toho, ale nakonec se i stal členem organizace. Na starosti mám vysílání mladých lidí na projekty a komunikaci s partnerskými organizacemi. Zahlédnout mě můžete taky při lokálních událostech, kde vedu seberozvojové  workshopy.

V současné době studuji na JAMU obor Divadlo a výchova. Baví mě hledat propojení mezi divadlem a seberozvojem, jako způsob odkrývání lidského potenciálu. Mám za sebou dvouletý animátorský kurz, několik let praxe ve skautu, kde jsem se poprvé nadchl do zážitkové pedagogiky a neformálního vzdělávání. Mimo to každý rok v Brně pomáhám s organizací konference pro mladé.
Rád objevuji svět, jsem často na cestách a někdy si i sebou beru svou kytaru. Při tom se dívám na hvězdy, dýchám horský vzduch a žasnu nad světem a lidmi.