DancIN!, 9.-18.11.2019, Holandsko

Tělo. Pohyb. Tanec. Univerzální jazyk, kterým můžeš vyjádřit víc, než si mnozí dokážou představit. Během této výměny mládeže budeme hledat různé způsoby, jak skrz tanec překonat vzájemné rozdílnosti a dojít k hlubšímu porozumění mezi sebou.

Na projektu se setkáš s lidmi z Řecka, Itálie, Bulharska, Chorvatska, Německa, Estonska, Portugalska, Holandska a Španělska. Celkově se zde potkáš se 60 dalšími účastníky, kteří chtějí hledat, objevovat a prozkoumávat, co to znamená, když se jde za hranici slov.

Číst dále…

FIRST STEPS, 5.-15.12.2019, MAĎARSKO

Cítíš, že je potřeba věci kolem tebe měnit a hýbat s nimi? Přemýšlíš jak udělat první krok a stát se hybatelem změny? Nosíš v hlavě nápad na vlastní projekt a sbíráš na něj odvahu? Chceš se v životě posunout o kus dál? Tento trénink je pro tebe, pokud máš odvahu jít do hloubky a pracovat na sobě.

Číst dále…

Tree of life, 16.-23.10.2019, Řecko

Máš rád outdoor a zároveň přemýšlíš, co můžeš dělat pro to, aby naše Země byla lepším místem pro život? Chceš se naučit, jak měnit svůj každodenní život, práci a lidi kolem sebe? Naučit se, jak dělat víc pro naši planetu, které dochází čas a tím pádem i pro sebe a druhé lidi? Na projektu Tree of life objevíš a prozkoumáš výzvy spojené s udržitelným rozvojem spolu s lidmi z Řecka, Itálie, Bulharska, Lotyšska, Slovenska a Španělska.

Číst dále…

NO BOX, 2.- 8.10.2019, ŘECKO

“Don’t think outside the box.
Think like there is no box.”
(Z. K. Abdelnour)

Na projektu No Box prozkoumáš a zároveň objevíš způsoby a metody, jak propojovat outdoor s neformálním vzděláváním a seberozvojem. Naučíš se zde, jak používat hry pod širým nebem ke smysluplné změně ve společnosti. Na tomto tréninku se potkáš s nadšenými lidmi do outdooru, kteří pracují s mladými lidmi z Řecka, Bulharska, Holandska, Itálie, Lotyšska, Litvy, Španělska, Velké Británie a Rumunska.

Číst dále…