Be the change, 15.-24.11. 2019, Slovensko

Vzorce chování. Stereotypy. Mladí lidé jsou často ovlivňováni negativními vzorci, o kterých vůbec netuší nebo tuší, ale neví jak je překonat. Během tréninku Be the change se budeš učit, jak pracovat s mladými a pomáhat jim překonávat jejich zažité stereotypy. Seznámíš se s nástroji z koučinku, mindfulness a konfliktního managmentu. Zároveň budeš rozvíjet sám sebe, abys mohl lépe pracovat s druhými.

Na tomto projektu se setkáš s lidmi z Makedonie, Chorvatska, Německa, Itálie, Rumunska, Srbska, Slovenska a Španělska.

Číst dále…

Coach your team by coaching yourself, 21.-30.10.2019, Bulharsko

Motivace. Integrita. Seberozvoj. Nejen toto budou témata tohoto tréninkového kurzu. Během projektu se seznámíš a prakticky procvičíš několik koučovacích metod, které mohou pomoct k úspěchu Tobě i lidem, s kterými pracuješ.

Spolu s pracovníky ze  sektoru práce s mládeží z dvanácti zemí a to nejen z Evropy, budeš mít příležitost navázat nové  kontakty, růst, zlepšit si své koučovací a mentorské schopnosti a dovednosti.

Číst dále…

DancIN!, APV 10.-11.9., YE 9.-18.11.2019, Holandsko

Tělo. Pohyb. Tanec. Univerzální jazyk, kterým můžeš vyjádřit víc, než si mnozí dokážou představit. Během této výměny mládeže budeme hledat různé způsoby, jak skrz tanec překonat vzájemné rozdílnosti a dojít k hlubšímu porozumění mezi sebou.

Na projektu se setkáš s lidmi z Řecka, Itálie, Bulharska, Chorvatska, Německa, Estonska, Portugalska, Holandska a Španělska. Celkově se zde potkáš se 60 dalšími účastníky, kteří chtějí hledat, objevovat a prozkoumávat, co to znamená, když se jde za hranici slov.

Číst dále…

FIRST STEPS, 5.-15.12.2019, MAĎARSKO

Cítíš, že je potřeba věci kolem tebe měnit a hýbat s nimi? Přemýšlíš jak udělat první krok a stát se hybatelem změny? Nosíš v hlavě nápad na vlastní projekt a sbíráš na něj odvahu? Chceš se v životě posunout o kus dál? Tento trénink je pro tebe, pokud máš odvahu jít do hloubky a pracovat na sobě.

Číst dále…