Be Your Own Hero, 30.11. – 9.12.2018, ITÁLIE

Věříš, že změna je možná? Chceš spoluvytvářet svět, který je založený na spolupráci a inkluzi? Máš odvahu se postavit za své nápady a myšlenky? Chceš být svým vlastním hrdinou?

Potom tě zveme na tréninkový kurz do Itálie, kde se potká 30 pracovníků s mládeží, lektorů, dobrovolníků,… prostě lidí, co pracují s lidmi, aby rozvíjeli svou schopnosti jak se stát „hrdiny“ ve svých organizacích.

 

Be Your Own Hero“ je 8-denní mezinárodní tréninkový kurz na téma osobní odvahy. Odvahy mít svůj život pevně v rukou, odvahy podporovat ostatní v dosahování jejich snů.

Pokud máš zájem poznávat sebe sama, své komunikační vzorce, návyky v práci s lidmi, vlastní kreativitu a proaktivitu, přidej se! Projekt je pro ty, kteří se nebojí snít a chtějí rozvinout své dovednosti, aby mohli své sny zrealizovat.

Projekt je pro tebe pokud:

  • je ti 18+ let
  • jsi registrovaným občanem České republiky, Bulharska, Řecka, Rumunska, Chorvatska, Maďarska, Litvy nebo Itálie
  • pracuješ s mládeží (jako dobrovolník, mentor, lektor, kouč,..), jsi součástí týmu neziskové organizace, nebo se jiným způsobem věnuješ vzdělávání a práci s lidmi
  • jsi připravený zvládnout  10 – 14 hodin intenzivního programu každý den
  • jsi vysoce motivovaný a ochotný aktivně se podílet na celém projektu
  • máš chuť žít, hrát si, učit se, pochybovat, ptát se, reflektovat, experimentovat a zkoumat, to vše v prostředí mezinárodní skupiny
  • ovládáš angličtinu na komunikační úrovni

DATUM PROJEKTU: 30.11-9.12.2018

DEADLINE PRO PŘIHLAŠOVÁNÍ: 28.9. 2018

LOKALITA: SAVIGNO, ITÁLIE

ADMINISTRAČNÍ PŘPÍSPĚVEK: 200 KČ

Příspěvek platí vybraní účastníci po potvrzení účasti a jde na podporu naší činnosti a administrativy, kterou kolem projektů děláme.

Projekt organizuje italská organizace YOUth Connect, ve spolupráci s Brno Connected a ReCreativity (HU).

Projekt je hrazený z grantu programu Erasmus+, což znamená, že strava, ubytování, program, materiály a cestovné do výše 275 EUR pro účastníky z ČR je pokryto.

Více informací: Be Your Own Hero_infoletter

Přihláška: klikni sem

Pokud máš jakékoliv dotazy, sem s nimi, jsme tu pro vás na brnoconnected@gmail.com. 

Erasmus+    Financováno z programu Evropské unie Erasmus+.