#healthylifestyle vol. 3, Rumunsko, 5.-11.12.2016

promo-pic_healthylife-style-vol-3Chceš žít zdravý život? Zajímá tě, outdoor, pozitivní myšlení a jak to propojit? Potom neváhej a přihlaš se na poslední ze série tří projektů #healthylifestyle, které se odehrávají v Rumunsku!

Prosinec, 20 mladých lidí, sport, outdoor, pozitivní myšlení, práce na sobě sama a týmová práce, leadership a mnoho dalšího.

#healthylifestyle je série tří výměn mládeže, které se zaměřují na rozvoj zdravých návyků a postojů u mladých lidí s cílem myšlenky propagovat dále. Hlavní téma je  “how to live healthy, active and fresh”,  a každý ze tří projektů se zaměřuje na jedno z následujících témat: outdoorové aktivity, zdravá stravy a pozitivní myšlení.

Třetí část proběhne v rumunském Iasi a budeš se na ní moct dozvědět a hlavně vyzkoušet techniky pozitivní myšlení, koučovací techniky, základy neurolingvistického programování, ale taky různé outdoorové aktivity, bezpečnost během nich, práci se skupinou a jak to všechno propojit dohromady. A to vše hravou formou, s využitím principů zážitkového učení a přístupem „learning to play, playing to learn“. Po projektu budeš tvořit propagační kampaň, která bude šířit ideu zdravého životního stylu.

PROJEKT JE PRO TEBE , POKUD:

  • ti je mezi 18 – 30 lety,
  • ovládáš anglický jazyk na komunikační úrovni;
  • jsi registrovaným občanem České republiky (případně Chorvatska, Rumunska nebo Litvy)
  • máš chuť experimentovat a objevovat zdravý životní styl a získané znalosti a dovednosti zapojit do svého každodenního života a šířit do svého okolí
DATUM PROJEKTU: 5.-11.12. 2016 (příjezdový den 4.12.)
DEADLINE PRO PŘIHLAŠOVÁNÍ: 13.11.2016
LOKALITA: IASI, RUMUNSKO
POČET ÚČASTNÍKŮ: 4 + 1 GROUP LEADER
ÚČASTNICKÝ POPLATEK: 30 €

Projekt je hrazený z grantu programu Erasmus+. Cestovní náklady budou proplaceny do výše 170 € pro účastníky z České republiky.

Více informací:  Infoletter_healthylifestyle

Přihláška: RegistrationForm_healthylifestyle

Pokud máš jakékoliv dotazy, sem s nimi, jsme pro tebe na brnoconnected@gmail.com. 

Pokud se chceš na projekt přihlásit, pošli přihlášku na náš e-mail.

Erasmus+   Financováno z programu Evropské unie Erasmus+.