LEVEL UP YOUR YOUTH WORK, 20. – 29.5.2023, ITÁLIE

Jsi zapálená*ý do neformálního vzdělávání? Pracuješ s mladými lidmi a chceš zlepšit své dovednosti? Hledáš nové nápady, metody, nástroje a inspiraci? Chceš získat praxi a zpětnou vazbu v bezpečném prostředí?

Přihlaš se na kurz a posuň svou práci s mladými lidmi na novou úroveň!

„Level Up Your Youth Work“ je tréninkový kurz pro pracovníky a pracovnice s mládeží, který nabízí prostor naučit se jak navrhovat a vést kvalitní program neformálního vzdělávání pro mládež.

Neformální vzdělávání (NFV) je metoda, která umožňuje přinášet různá aktuální témata a pracovat s mladými lidmi způsobem, který je zaujme a osloví. Mnoho témat, které je třeba v současné společnosti řešit, není součástí školních osnov, a proto NFV a práce s mládeží hrají důležitou roli v suplování těchto nedostatků.

Hlavní témata tohoto tréninku jsou:

  • co je neformální vzdělávání
  • jak designovat aktivity
  • práce se skupinou
  • soft skills a osobní rozvoj
  • Erasmus+ projekty a síťování

Kurz je určený pro účastníky a účastnice z neziskového sektoru – pracující s mládeží, sociální pracovníky a pracovnice, dobrovolníky a dobrovolnice, lektory a lektorky,.. z ČR, Itálie, Estonska, Maďarska, Bulharska, Chorvatska, Polska a Španělska.

Tento trénink je pro tebe pokud:

  • je ti 18+ let
  • pracuješ s mladými lidmi – v neziskovce či jiné organizaci, jako pracovník*ce s mládeží, lektor*ka, mentor*ka, dobrovolník*ce,..
  • chceš se naučit, jak navrhnout a vést kvalitní neformální vzdělávací programy pro mládež
  • jsi připraven*a se zúčastnit celého tréninku od začátku do konce, včetně projektových follow up aktivit, a v procesu podpořit i další účastníky a účastnice
  • ovládáš angličtinu na komunikační úrovni

LEKTORUJÍCÍ: Katka Martínková, Michaela Vyležíková

DATUM PROJEKTU: 20. – 29.5.2023

DEADLINE PRO PŘIHLAŠOVÁNÍ: Účastníci*e jsou vybíráni průběžně, podle relevantnosti a kvality přihlášek. Jestli jsi vybraný*á se dozvíš do dvou týdnů od vyplnění přihlášky.

LOKALITA: Caldirola, Itálie

ÚČASTNICKÝ PŘÍSPĚVEK: 50 EUR

ADMINISTRAČNÍ PŘÍSPĚVEK: 300 KČ

(příspěvek platí vybraní účastníci*e po potvrzení účasti a jde na podporu naší činnosti a administrativy, kterou kolem projektů děláme)

Projekt je hrazený z grantu programu Erasmus+, což znamená, že strava, ubytování, program, materiály a cestovné do výše 225-270 EUR pro účastník*ce z ČR je pokryto (detaily v infopacku).

Více informací: Infopack

Přihláška: klikni sem

Pokud máš jakékoliv dotazy, napiš nám, jsme tu pro vás na brnoconnected@gmail.com. 

Financováno z programu Evropské unie Erasmus+.