Core of Coaching, 24.9 – 3.10.2018, Limassol, Cyprus

core of coaching Chtěl/a bys koučovat/mentorovat mladé lidi v tématech zaměstnanosti, zaměstnání a podnikání a tím přispět ke zkvalitnění práce v tvé organizaci a zvýšení své profesionality? Pracuješ s jedinci, skupinami, dobrovolníky, či profesionály v sektoru práce s mladými lidmi? Máš minimálně 6 měsíců zkušeností s prací s mladými lidmi? Tak je možná tenhle projekt vytvořen právě pro tebe!

Během tréninkového kurzu Core of Coaching se můžeš těšit na metody experimentálního učení, ukázky koučinku, které si budeš moci vyzkoušet z pozice kouče i „klienta“, práci s tělem a neverbální komunikaci, zvládaní emocí, systemickou práci v týmu a mnoho dalšího. Spolu s pracovníky ze  sektoru práce s mládeží z devíti zemí Evropy budeš mít příležitost navázat nové  kontakty, růst, zlepšit si své koučovací a mentorské schopnosti a dovednosti, zvýšit svou schopnost seberelfexe a v neposlední řadě  rozšířit svůj tool box v oblasti práce s mládeží a dobrovolníky.

Trénink je velice praktický, krok po kroku tě provede koučovacími přístupy a technikami, s důrazem na praktické použití v tvé práci. Příprava tě čeká už před odjezdem, kdy si budeš vytvářet svůj vlastní učební plán (Personal Learning Plan) a během tréninku budeš plánovat, jak konkrétně využiješ získané znalosti ve své práci.

Projekt je pro tebe pokud:

  • je ti nad 18 let
  • ovládáš angličtinu minimálně na komunikační úrovni
  • jsi registrovaným občanem České republiky
  • ve své práci se potýkáš s mladými lidmi, kteří čelí nezaměstnanosti
  • máš minimálně půlroční zkušenost s prací v sektoru práce s mládeží nebo dobrovolníky
  • jsi připravený/á zvládnout 8-10 hodin intenzivního koučovacího programu každý den
  • jsi vysoce motivovaný/á a ochotný/á aktivně se podílet na celém projektu

DATUM PROJEKTU: 24.9 – 3.10.2018

DEADLINE PRO PŘIHLAŠOVÁNÍ: 10.8. 2018

LOKALITA: LIMASSOL, KYPR

ÚČASTNICKÝ PŘÍSPĚVEK: 50 EUR

Projekt je hrazený z grantu programu Erasmus+, což znamená, že strava, ubytování, program, materiály a cestovné do výše 360 EUR pro účastníky z ČR je pokryto.

Více informací: Core of Coaching-Infopack

Přihláška: klikni sem

Pokud máš jakékoliv dotazy, sem s nimi, jsme tu pro vás na brnoconnected@gmail.com. 

Erasmus+    Financováno z programu Evropské unie Erasmus+.