CREATING COMPASSIONATE CULTURES, 14. – 22.4. 2020, SLOVENSKO

Chceš se naučit jak vytvářet podpůrné, zdravé a pečující prostředí v rámci skupin, jichž jsi součástí? Chceš rozvíjet svou empatii a schopnost podporovat mladé lidi v jejich rozvoji? Zpomalit, věnovat se svému tělo a well-beingu? Hledat jak to přenášet do komunitní práce?

Tréninkový kurz „Creating Compassionate Cultures“ nabízí možnost skrz dialog, pohyb, práci s tělem, tanec, mindfulness, skupinovou i individuální reflexi a sdílení, objevovat a učit se jak přinášet více empatie, podpory a otevřenosti do práce s mladými lidmi.

V rámci sedmi programových dnů, budeš mít možnost prohloubit a rozvinout napojení na své tělo, emoce a prožívání tak, abys byl následně schopný/á tyto kvality přinášet do práce s mladými lidmi a vytvářet prostor, který je bezpečný a založený na důvěře. Program je hodně založený na vlastní praxi, zpomalení, zvědomování, bytí přítomný.

Program se skládá ze dvou částí – 6 dní se odehrává na slovenském venkově a závěr probíhá v Bratislavě, kde se projektová skupina propojí s širší komunitou kolem hostující organizace Bystro.

Pro koho je tento projekt:

  • pracuješ s mladými lidmi (jako dobrovolník, koordinátor, mentor, pracovník s mládeží, lektor,..)
  • zajímá tě téma komunitních aktivit
  • je ti alespoň 18 let
  • ovládáš angličtinu na komunikační úrovni

DATUM PROJEKTU: 14. – 22.4. 2020

LOKALITA: Chata pod hviezdami, Modrá + Bratislava

DEADLINE PRO PŘIHLAŠOVÁNÍ: 3.3. 2020

POČET ÚČASTNÍKŮ Z ČR: 2

ÚČASTNICKÝ PŘÍSPĚVEK: 30 – 60 EUR

ADMINISTRAČNÍ PŘÍSPĚVEK: 300 Kč

(Účastnický příspěvek jde organizátorům akce a slouží k pokrytí dalších nákladů na projekt. Administrační příspěvek platí vybraní účastníci po potvrzení účasti a jde na podporu činnosti Brno Connected a administrativy, kterou kolem projektů děláme)

Projekt je hrazený z grantu programu Erasmus+, což znamená, že strava, ubytování, program, materiály a cestovné do výše 180 EUR pro účastníky z ČR je pokryto.

Více informací: Infopack

Přihláška: klikni sem

Pokud máš jakékoliv dotazy, napiš nám, jsme tu pro vás na brnoconnected@gmail.com. 

Financováno z programu Evropské unie Erasmus+.