Film the change, 2.-10.12.2018, Nea Makri (Atény), Řecko

Neziskovky často bojují s vlastní propagací – zabírá hodně času, stojí velké peníze a tak se jen těžko vyrovnáme komerčním firmám. 

Videa, hned po webových stránkách jsou druhou nejdůležitější formou propagace. A máme dobré zprávy, jde to i bez drahého a profi vybavení! Pokud se chceš naučit jak taková videa tvořit a zvýšit tak viditelnost a povědomí veřejnosti o tvé organizaci, vyraž na Film the Change!

Na 2-fázovém projetku Film The Change budeš mít příležitost vytvořit  promo video tvojí organizace a společně s 31 lidmi z 11 evropských zemí experimentovat a zdokonalovat se v použití videa, jako užitečného nástroje pro propagaci. Na projektu zjistíš, že to není  těžké a že nepotřebuješ drahé přístroje, abys vytvořil kvalitní video, které má vliv a osloví osloví druhé lidi. Pracovat budeš přímo s vlastními přístroji (mobil, tablet, kamera), není potřeba žádné speciální vybavení.

Projekt pracuje metodou „learning by experience“ – budeš dostávat krátké teoretické informace, ale důraz bude na praktické úkoly a tvorbu, feedback a konkrétní výstupy a videa, která vytvoříš. Počítej s nabitým 12-14 hodinovým programem denně, kdy budeš tvořit, točit, stříhat, reflektovat a pořád dokola. V průběhu projektu budete připravovat reklamní video pro neziskovou lokální iniciativu v Řecku, ale i další video zpátky v ČR, pro tvoji organizaci.

PROJEKT JE PRO TEBE , POKUD:

  • jsi ve věku 18+;
  • pracuješ s mládeží, jsi členem neziskovky a zajímáš se o využití moderních metod videomakingu do vaší organizace;
  • ovládáš anglický jazyk na komunikační úrovni;
  • jsi obyvatelem České republiky;
  • jsi připravený/á se aktivně podílet na programu, vytvořit video přímo v Řecku pro lokální komunity  a po návratů vytvořit video pro svou organizaci;
DATUM PROJEKTU: 2.-10.12. 2018
DEADLINE PRO PŘIHLAŠOVÁNÍ: 05. 11. 2018
LOKALITA: Nea Makri, Řecko
POČET ÚČASTNÍKŮ: 1
ÚČASTNICKÝ POPLATEK: 50 EUR
ADMINISTRAČNÍ POPLATEK: 200 KČ

(poplatek platí vybraní účastníci po potvrzení účasti a jde na podporu naší činnosti a administrativy, kterou kolem projektů děláme)

Více informací: zde

Online přihláška zde

Projekt je hrazený z grantu programu Erasmus+. Cestovní náklady budou proplaceny do výše 275 €  pro účastníky z České republiky.

Pokud máte jakékoliv dotazy, sem s nimi, jsme tu pro vás na brnoconnected@gmail.com. 

 

     Financováno z programu Evropské unie Erasmus+.