Mediagraphy + víkend plný inspirace

Katka byla na projektu Mediagraphy + v Rumunsku. Jak se jí tam líbilo?

 Obvykle, když se rozhodnete zúčastnit nějakého projektu výměny mládeže, máte určitou představu, o čem projekt bude. Samozřejmě, můžete si o tom přečíst v info packu!

Co tam však nenajdete? Jak úžasné lidi můžete potkat. Mladé lidi plné nápadů, odvahy, snů, sebevědomí, lidi s otevřenou myslí šířící dobrou energii. Strávili jsme společně jeden úžasný týden, kdy jsme pracovali na hledání své vlastní značky a pevné půdy pod nohama. Pracovali jsme v malých skupinách, stejně jako jeden tým a zvládli jsme vytvořit skvělou pracovní atmosféru, kde nic nebylo nemožné!

Někdy jsou naše očekávání týkající se programu výměny mládeže příliš vysoké a pak můžeme být trochu zklamaní. To se však v tomto případě nestalo! Naší facilitátoři pro nás připravili mnoho zajímavých činností a vedli nás od aktivit zaměřených na poznání sebe samých a groundingu (který jsme například cvičili také na slack line), přes týmovou práci a sdílení našich dovedností (většina z nás pracovala v některých aplikacích a programech poprvé v životě), až po poslední dny, kdy nám poskytli absolutní volnost a důvěru při vytváření workshopů ke dni otevřených dveří v Iasi pro aktivní mládež.

Jsem moc ráda, že jsem měla příležitost být součástí této úžasné výměny mládeže, která v mých žilách rozběhla novou energii a dodala inspiraci k mé budoucí cestě!