Practicing Coaching & Mentoring, 11.-17.1.2019, Holandsko

Už jsi slyšel o koučinku a mentoringu? Rád by ses naučil používat tyto metody, aby si mohl druhým pomoci? Hledáš nové metody při práci s druhými, zvláště mladými lidmi?

Na tomto projektu se naučíš, jak koučovat a mentorovat, abys mladé povzbudil a motivoval. Pokud máš zkušenosti s práci s mladými a to především s těmi, kteří mají méně příležitostí, tak je tento projekt přímo pro Tebe!

Během tréninkového kurzu Practicing Coaching and Mentoring se můžeš těšit na metody  koučinku a mentoringu. Na tomto projektu budeš nejen získávat znalosti a dovednosti, ale také budeš objevovat a definovat svůj vlastní styl koučinku. Těš se na práci s tělem, verbální a neverbální komunikaci, práci s emocemi, ale třeba taky využívání videí při formování a motivování mladých. Spolu s pracovníky ze  sektoru práce s mládeží z osmi zemí Evropy budeš mít příležitost navázat nové  kontakty, růst, zlepšit si své koučovací a mentorské schopnosti a dovednosti, zvýšit svou schopnost seberelfexe a v neposlední řadě  rozšířit svůj tool box v oblasti práce s mládeží.

Trénink je velice praktický, krok po kroku tě provede koučovacími a mentorovacími přístupy a technikami s důrazem na praktické použití v tvé práci s mládeží.

Projekt je pro tebe pokud:

  • je ti nad 20 let
  • ovládáš angličtinu minimálně na komunikační úrovni
  • jsi registrovaným občanem České republiky
  • pracuješ s mladými/dobrovolníš
  • máš základní zkušenost s práci a vedením mladých lidí
  • jsi vysoce motivovaný/á a ochotný/á aktivně se podílet na celém projektu

DATUM PROJEKTU: 11.1.– 17.1.2019

DEADLINE PRO PŘIHLAŠOVÁNÍ: 14.11. 2018

LOKALITA: Ommen, Holandsko

ÚČASTNICKÝ PŘÍSPĚVEK: 75 EUR

ADMINISTRAČNÍ POPLATEK: 200 Kč

(poplatek platí vybraní účastníci po potvrzení účasti a jde na podporu naší činnosti a administrativy, kterou kolem projektů děláme)

Projekt je hrazený z grantu programu Erasmus+, což znamená, že strava, ubytování, program, materiály a cestovné do výše 275 EUR pro účastníky z ČR je pokryto.

Více informací: Practising coaching and mentoring infoletter

Přihláška: klikni sem

Pokud máš jakékoliv dotazy, sem s nimi, jsme tu pro vás na brnoconnected@gmail.com.