„EVS for all“, 26.11.-1.12.2018, Chorvatsko

Evropská dobrovolná služba se mění na Evropský Sbor Solidarity. Co tyto změny znamenají? jak to bude dál s vysíláním a přijímáním dobrovolníků? Pokud je vaše organizace aktivní v rámci EVS a nebo plánuje začít s dobrovolníky pracovat, tento seminář je skvělou příležitostí jak se dozvědět víc, sdílet zkušenosti s lidmi z dalších organizací a vytvořit nová partnerství.

Seminář je součástí dlouhodobého strategického projektu „EVS for all“, ve kterém jsem my jako Brno Connected zapojení. Není podmínkou být členem Brno Connected, místo na semináři nabízíme dalším organizacím z České republiky, pro které je téma dobrovolnictví relevantní.

Budete mít příležitost se potkat a networkovat se zástupci dalších organizací, diskutovat o různých aspektech realizace dobrovolnických projektů a přijímání nebo vysílání dobrovolníku v rámci EVS/ESC, vytvořit nové projekty a hlavně, dozvědět se jak bude fungovat nový program Evropských Sborů Solidarity.

Projekt organizuje Outward Bound Croatia, zkušená organizace věnující se zážitkové pedagogice skrze outdoor programy.

DATUM PROJEKTU: 26.11. – 1.12.2018

DEADLINE PRO PŘIHLAŠOVÁNÍ: 14.11. 2018

LOKALITA: Samobor, Chorvatsko

ADMINISTRAČNÍ PŘÍSPĚVEK: 200 Kč

(poplatek platí vybraní účastníci po potvrzení účasti a jde na podporu naší činnosti a administrativy, kterou kolem projektů děláme)

Projekt je hrazený z grantu programu Erasmus+, což znamená, že strava, ubytování, program, materiály a cestovné do výše 180 EUR pro účastníky z ČR je pokryto.

Více informací: Infopack – Strategic EVS – Seminar 2018

Přihláška: Pošlete nám krátký motivační dopis, proč se chcete projektu zúčastnit, spolu s informací, pro jakou organizaci pracujete

Pokud máš jakékoliv dotazy, sem s nimi, jsme tu pro vás na brnoconnected@gmail.com.