„Re-connection“, Česká republika, Rychleby, 16. – 23. 10. 2016

Re-connection promoPředstav si potkat se s námi v kruhu u ohně, kde zahájíme tuhle cestu do hloubi duše, našeho jedinečného potenciálu, do krás přírody v nás a okolo nás. Způsob, kterým vytvoříme v našich komunitách návrat k tvořivosti ze srdce, návrat k toleranci, integraci multikultur a mírumilovnou spolupráci.

Brno Connected otevírá dveře inovativnímu, intenzivnímu 8 dennímu tréninku pro pracovníky s mládeží, trenéry, kouče a všech, které téma hlubokého napojení na přírodu vábí. Partnerské země: ČR, Bulharsko, Chorvatsko, Itálie, Litva, Lotyšsko, Makedonie a Rumunsko,

16.-23. 10. 2016, Česká republika, Rychleby, 24 úšastníků.

Are you ready to evolve?

Představ si… Zpomalit se a úplně se naladit na přírodu v sobě a kolem tebe. Naladit se tak, že centrum tvého bytí a rozhodnutí na životní cestě, by pocházely z tvého centra, kde jsi napojený/á sama na sebe, kde jsi nasycen „reálnou potravou“ pro duši. Zevnitř ven. 

Re-connection je osmidenní intenzivní tréninkový kurz, který se bude konat ve velmi přírodně bohaté části ČR, v Rychlebských horách, v útulné chalupě Ondrejovka a tee-pee, v dnech 16.-23. 10. 2016

Otevři se intuitivnímu vedení and napoj se na všechny své dary skrze naši Re-connection cestu. Ozkoušíš, jaké to je nechat se vést intuiticí, přilneš k učením domorodých kmenů o 4 ročních obdobích, přírodních elementech a světových stranách, o tom, jak uctívat přírodu skrze oslavz a rituály a jak se s ní spojit. Vzpomeneš si, jak mocným nástrojem je kvalitní čas sám se sebou, co za dary skrývá leadership v ženském provedení, vzbudíš v kreativní způsoby sebe exprese, tvoje nespoutané, přirozené Já. Na vlastní kůži zažiješ, jakou tvořivou sílu má kruh lidí, jakou intimitu a hloubku vztahů lze vybudovat, když otevřeš své srdce.

Klademe si za cíl spojit Vás, mezinárodní pracovníky s mládeží, trenéry a osoby silně zainteresované být změnou ve společnosti, s rozcličným kulturním a osobním zázemí, abychom společnými silami vybudovali silnou mezinárodní spolupráci a inkluzivního ducha, a naučili se spolupracovat s přírodou, coby klíčem ke kvalitnímu životu, k toleranci, míru a osobní svobodě; a začali tyto domorodé metody a vedění používat jako nástroj k hlubokému sebepoznání, plné sebeexpresi, kulturní toleranci a inkluzi všech odlišností.

Posaď se k nám do kruhu.

Věříme, že změna začína zevnitř nás. Společnost potřebuje více sebe-srdečně-napojených lidí, s vnitřní silou dělat vědomé rozhodnutí, s vysokou úrovní vnímavosti a celkového přehledu. Jakmile dojde k napojení na důvěru a srdce namísto strachu, vznikne prostor k vybudování nové, odlišné éry tolerantního, multikulturního, inkluzivního soužití. Díky své schopnosti přenášet klid a soustředění na přítomný okamžik, přírodní prostředí enormně podporuje proces sebenapojení. Nabádá k sebereflexi a odpojení se od vnějších rušivých vlivů. Příroda je tolerantní a uctivá k odlišnostem, proto jsem zvolili přírodní prostředí jako nejvhodnější prostor k učení, k inspiraci a k zahájení sociální změny. Zevnitř – ven.

Náš přístup kombinuje kombinuje učení domorodých Indiánů, sdílících kruhů, spojení se 4 světovými stranami a ročními obdobími, transformačními přírodními ceremoniemi; s metodami neformálního vzdělávání, osobně rozvojových technik a Synergy metodou, coaching, mind-body-soul techniky, učení se zážitkem v přírodě, sebe-exprese, spirituální a mindfulness praktiky. To vše s cílem napojit se přírodu a jedinečný potenciál v nás.

 

Trénink je pro tebe, pokud:

  • vnitřně toužíš být změnou ve společnosti, skrze hluboké spojení s přírodou v tobě a okolo tebe
  • chceš zažít a osvojit si přírodně založené intuitivní – proudící metody pro seberozvoj, život a práci,
  • pokud mluvíš a rozumíš Angličtině, alespoň na mírně pokročilé úrovni

Partnerské země: ČR, Bulharsko, Chorvatsko, Itálie, Litva, Lotyšsko, Makedonie a Rumunsko

Věk účastníků : 18 +

Data projektu: 16. – 23. 10. 2016 (vyjma cestovních dnů)

Deadline pro podání přihlášek: 5. 9. 2016

Místo: Rychleby, Czech Republic

Projekt vznikl za podpory grantu z programu Erasmus+ , což znamená, že jídlo, ubytování, program, materiál, lektorné a cestovní náklady v rámci výše určené pro jednotlivé vzdálenosti, jsou plně hrazeny.

Čti pozorně: Re-connection info letter

Přihlaš se srdečně: Re-connection application form

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhej obrátit na mailu  brnoconnected@gmail.com

Erasmus+