CATCH YOUR MOMENT, 12. – 20. 7. 2021, BULHARSKO

Žijeme ve světě, který se mění rychleji, než kdy dřív. Pandemie nám přinesla nové výzvy, které nás vrhly do virtuálního světa a některé schopnosti, jako je například schopnost poradit si s nejistotami a nepředvídatelností, se staly nepostradatelnými. Pojď se rozvíjet a učit se adaptovat na nečekané změny, vyraž objevovat nové možnosti skrze divadelní improvizaci! Chyť svůj okamžik!

V tréninkovém kurzu „Catch Your Moment“ prozkoumáš divadelní improvizaci jako nástroj, který pomáhá překonávat bariéry nejistého světa. Využiješ ho při budování a rozvíjení své vlastní podnikavosti a učení se postojům jako jsou třeba adaptabilita, přijetí risku, kreativita, řešení problémů, iniciativa, práce s chybami. Pomůže ti rozvinout tvé komunikační schopnosti a proaktivní mindset. Dozvíš se také, co je to sociální podnikání a jak se v něm dají využít prvky neformálního vzdělávání.

Pro koho je tento projekt:

  • pracuješ s mladými lidmi (jako dobrovolník, koordinátor, mentor, pracovník s mládeží, lektor,..)
  • máš motivaci naučit se novému a sdílet své zkušenosti
  • je ti alespoň 18 let
  • ovládáš angličtinu na komunikační úrovni

DATUM PROJEKTU: 12. – 20.7. 2021

LOKALITA: Smokinya Foundation, Plovdiv, Bulharsko

DEADLINE PRO PŘIHLAŠOVÁNÍ: 13.6. 2021

POČET ÚČASTNÍKŮ Z ČR: 2-3

ÚČASTNICKÝ PŘÍSPĚVEK: 40-60 EUR

ADMINISTRAČNÍ PŘÍSPĚVEK: 300 Kč

(Účastnický příspěvek jde organizátorům akce a slouží k pokrytí dalších nákladů na projekt. Administrační příspěvek platí vybraní účastníci po potvrzení účasti a jde na podporu činnosti Brno Connected a administrativy, kterou kolem projektů děláme)

Projekt je hrazený z grantu programu Erasmus+, což znamená, že strava, ubytování, program, materiály a cestovné ve výši 275 EUR pro účastníky z ČR je pokryto.

Více informací: Infopack

COVID-19: Opatření

Přihláška: klikni sem

Pokud máš jakékoliv dotazy, napiš nám, jsme tu pro tebe na brnoconnected@gmail.com. 

Financováno z programu Evropské unie Erasmus+.