YE La luna Illumina, 8.10.-17.10.2019, Lotyšsko

Každý z nás ví, co vede ke šťastnému životu, že potřebujeme žít život v rovnováze a harmonii. Ale co to skutečně znamená? Je to rovnováha mezi tím najít si dostatek času pro sebe a zároveň se starat o druhé? Jít za dobrodružstvím a cestovat a přes to všechno být nohama pevně na zemi? Je to všechno dohromady?

Thomas Merton řekl: „Štěstí nezávisí na intenzitě, ale na harmonii, řádu, rytmu a rovnováze.” Co myslíš Ty? Pokud hledáš odpověď na podobné otázky, vyjeď s námi do Lotyšska na projekt La Luna Illimina prozkoumat toto téma.

číst dále…

TfT Hop on – The Train to Trainings, 25.9.-1.10.2019, Rakousko

Chceš získat znalosti a dovednosti o tom, jak vést workshopy? Hledáš cestu, jak se posunout dál jako facilitátor? Láká tě stát se trenérem na poli neformálního vzdělávání? Tak vyjeď s námi na „training for trainers”.

Myšlenka za tréninkem HOP ON vzešla z potřeby vybavit každého, kdo pracuje s mladými lidmi schopnostmi, metodami a nástroji, které upotřebí při své práci, ať už vedou workshopy, připravují tábory nebo pracují s mladými dennodenně.

číst dále…

EUROPE’S GOT TALENT, CHORVATSKO, 4. – 15. 7. 2016

europe-got-talent

Staň se pánem svého života! Svět je místo plné příležitostí, ale i sociálních pravidel, které ti nedovolují vidět možnosti. Tento projekt byl vytvořen s cílem pomoci ti poznat tvůj talent, tvá přání a sny.

Europe’s Got Talent je program výměny mládeže, na němž se seznámíš s řadou užitečných technik, které ti pomohou rozvinout tvoji kreativitu a jedinečnost. Staneš se více uvědomělým, konkurenceschopným a sebevědomým. Díky tomu budeš moci žít lepší život, snáze si najdeš práci a budeš schopen pomáhat druhým.

Rijeka, Chorvatsko. Červenec 2016. 11 dní intenzivní výměny mládeže, 36 účastníků. 6 zemí.

Číst dále…