ENCOURAGE 2, 16. – 27.9.2021, NĚMECKO

Cestování je úžasný způsob, jak objevovat sebe a svět, ve kterém žijeme. Způsob, jak si rozšířit své horizonty, překročit svůj komfort a obohatit se o různorodá setkání.

EnCourage je desetidenní projekt, který Tě povzbudí k cestování, objevování a připraví Tě na nadcházející cestu. Skrz rozmanité aktivity si projdeš archetypální Cestou hrdiny a vytvoříš si vlástní a osobní vizi této Cesty.

Díky této výměně najdeš odvahu cestovat, svůj smysl pro dobrodružství a prohloubíš si mezikulturní znalosti. Podíváš se na to, jak pracuješ se svými strachy, nejistotami a výzvami v životě.

Číst dále…

CATCH YOUR MOMENT, 12. – 20. 7. 2021, BULHARSKO

Žijeme ve světě, který se mění rychleji, než kdy dřív. Pandemie nám přinesla nové výzvy, které nás vrhly do virtuálního světa a některé schopnosti, jako je například schopnost poradit si s nejistotami a nepředvídatelností, se staly nepostradatelnými. Pojď se rozvíjet a učit se adaptovat na nečekané změny, vyraž objevovat nové možnosti skrze divadelní improvizaci! Chyť svůj okamžik!

Číst dále…

TAKE THE LEAD, 8. – 17.3.2020, LOUTÍ

8-mi denní mezinárodní trénink na téma leadership. Chceš si být více jistý/á v roli leadera? Poznat své silné stránky, na kterých můžeš stavět v práci s lidmi? Zvědomit si hodnoty, které jsou pro tebe důležité a objevit inspiraci v sobě i ostatních?  Být více proaktivní a iniciativní v týmech a projektech, jichž jsi součástí? Potom může být „Take the Lead“ právě pro tebe.

Číst dále…