EUROPE’S GOT TALENT, CHORVATSKO, 4. – 15. 7. 2016

europe-got-talent

Staň se pánem svého života! Svět je místo plné příležitostí, ale i sociálních pravidel, které ti nedovolují vidět možnosti. Tento projekt byl vytvořen s cílem pomoci ti poznat tvůj talent, tvá přání a sny.

Europe’s Got Talent je program výměny mládeže, na němž se seznámíš s řadou užitečných technik, které ti pomohou rozvinout tvoji kreativitu a jedinečnost. Staneš se více uvědomělým, konkurenceschopným a sebevědomým. Díky tomu budeš moci žít lepší život, snáze si najdeš práci a budeš schopen pomáhat druhým.

Rijeka, Chorvatsko. Červenec 2016. 11 dní intenzivní výměny mládeže, 36 účastníků. 6 zemí.

Číst dále…

Global ImpACT – Nabité dva týdny, které mne mnohé naučily

Katka popisuje svoje dojmy a zážitky z projektu Global ImpACT, který se konal 3.-12.5.2015 v chorvatské Rijece.

Na letošní první dva květnové týdny asi jen tak nezapomenu. Jednak jsem ve svých 25 letech poprvé vyrazila do Chorvatska a získala tak pomyslný status „správná Češka“, ale hlavně jsem je strávila na projektu s názvem Global ImpACT. Projekt pro mládež organizovaný chorvatskou organizací Synergy Croatia – SYNCRO byl umístěn do inspirativního ekohostelu 1Dharma na okraji Rijeky. Rekultivovaný industriální areál s výhledem na moře hostil dvacítku účastníků z Bulharska, České republiky, Chorvatska, Lotyšska, Rumunska a Španělska, kteří pod vedením lektorů z různých částí Evropy posouvali své vlastní limity snad ve všech směrech. A já měla to štěstí být jednou z nich.

Číst dále…