TAKE THE LEAD, 8. – 17.3.2020, LOUTÍ

8-mi denní mezinárodní trénink na téma leadership. Chceš si být více jistý/á v roli leadera? Poznat své silné stránky, na kterých můžeš stavět v práci s lidmi? Zvědomit si hodnoty, které jsou pro tebe důležité a objevit inspiraci v sobě i ostatních?  Být více proaktivní a iniciativní v týmech a projektech, jichž jsi součástí? Potom může být „Take the Lead“ právě pro tebe.

Tento projekt je intenzivním zážitkovým a seberozvojovým programem hlavně pro ty, kteří vedou nebo budou vést týmy, pracují s druhými a chtějí se v této roli lépe ukotvit a zvědomit si, na čem mohou stavět. Programem tě chceme podpořit ve vlastní iniciativě a odvaze rozjíždět vlastní projekty a realizovat nápady, které mohou mít pozitivní dopad na organizace a týmy, kterých jsi součástí.

Program “Take the Lead“ tvoří aktivity, které pracují se zážitkovým a neformálním účením. Budeme se věnovat tématům jako: koncepty a vzorce chování, inkluze, spolupráce, komunikace, autenticita a integrita, osobní zodpovědnost, a mnoho dalšího. Pokud máš chuť se učit a rozvíjet, budeš mít příležitost překonávat vlastní limity a omezení a tvořit věci, do kterých jsi dosud neměl/a odvahu se pustit.

V programu se potkáš s metodou, o které jsi mohl/a slyšet jako „Basic Synergy training“ – jedná se o intenzivní zážitkový program, ke kterému je potřeba tvoje chuť se účastnit na plno. Prosím přečti si víc v infopacku a rozhodni se, jestli je to pro tebe nebo ne.

Tréninku se zúčastní 30 pracovníků s mládeží, mentorů, dobrovolníků či lektorů z ČR, Itálie, Španělska, Maďarska, Řecka, Litvy, Bulharska a Chorvatska.

Tento trénink je pro tebe pokud:

  • tě téma zajímá a je pro tebe aktuálně relevantní
  • je ti 18+ let
  • pracuješ s mladými lidmi – v neziskovce či jiné organizaci, jako pracovník/ce s mládeží, lektor/ka, mentor/ka, dobrovolník/ce,..
  • zvládneš 10 – 15 hodin programu denně (včetně jídel a přestávek)
  • jsi připraven/a se zúčastnit celého tréninku od začátku do konce, včetně projektových follow up aktivit
  • ovládáš angličtinu na komunikační úrovni

DATUM PROJEKTU: 8. – 17.3.2020

DEADLINE PRO PŘIHLAŠOVÁNÍ: 12.12.2019

LOKALITA: ekocentrum Loutí, ČR

ÚČASTNICKÝ PŘÍSPĚVEK: 50 EUR

ADMINISTRAČNÍ PŘÍSPĚVEK: 300 KČ

(příspěvek platí vybraní účastníci po potvrzení účasti a jde na podporu naší činnosti a administrativy, kterou kolem projektů děláme)

Projekt je hrazený z grantu programu Erasmus+, což znamená, že strava, ubytování, program, materiály a cestovné do výše 20/180 EUR pro účastníky z ČR je pokryto (záleží z jaké vzdálenosti cestuješ).

Více informací: Infopack

Přihláška: klikni sem

Pokud máš jakékoliv dotazy, napiš nám, jsme tu pro vás na brnoconnected@gmail.com. 

Financováno z programu Evropské unie Erasmus+.